Skok na hlavní stránku Skok na hlavní stránku
Skok na parfumerii Skok na parfumerii
2012 ® Černý anděl, všechna práva vyhrazena.

JAFRAJednou z mých činností je také práce kosmetické asistentky a oblastní managerky firmy Jafra Cosmetics. Odborně posoudím aktuální stav Vaší pleti, proměřím ultrazvukovou sondou a navrhnu Vám nejvhodnější řešení daného stavu tak, aby jste viděli co nejlepší a nejrychlejší výsledky a byli se svou pletí opravdu spokojeni.

Produkty značky Jafra Cosmetics jsou přírodní produkty založeny na ajurvédě, hypoalergenní, s patentovanými technologiemi a velmi dobře působící i na citlivé pleti. Zaměřuji  se hlavně na individuální stav a potřeby každé kůže s ohledem na roční období, individuálních pocitů a možností každého klienta. Věřím, že najdeme to nejvhodnější řešení právě pro Vás a budete se svou pletí opravdu spokojeni.

Působím hlavně v Brně a blízkém okolí. Pokud Vás zajímají další informace o Jafře, uvádím zde odkaz na oficiální stránky firmy www.jafracosmetics.cz kde mě naleznete v sekci "Navštivte nás" v "Jihomoravském kraji". Budu se těšit na Vaše individuální dotazy, přání  i Vaši osobní  návštěvu u nás ve Visage Studiu v Brně (ul. Veveří 2581/102, dveře č. 335, budova Brother, TS Bohemia) a přeji Vám krásný den.

Zde si můžete prohlédnout galerii mé práce.